aktualizováno: 15.07.2019 17:15:43

ch. st. KOGITO EASTER  

Rezervace štěňátek

Rezervační podmínky:

Štěňátko je rezervované až po zaplacení zálohy.

Pokud jste si u nás vyberete štěňátko, po telefonické nebo e-mailové domluvě a upřesnění podmínek požadujeme zálohu ve výši min. 1/5  z celkové ceny štěněte. Vystavení potvrzení o zaplacení zálohy je samozřejmostí. Zaplacená záloha Vám zajistí, že štěně nebude prodáno žádnému jiném zájemci a nám, že to skutečně myslíte se štěňátkem vážně a štěně před odběrem neodřeknete. Pokud zájemce o štěně zruší rezervaci, záloha zůstává chovateli na péči o štěně a nebude zájemci vrácena. Pokud nedojde k plnění závazku z naší strany (např. odchylka od standardu, nemoc štěněte či jeho úhyn apod.), záloha je samozřejmě vratná v plné výši.

Systém záloh je prostý: chovatel vynaloží nemalé náklady na inzerci a má určitý počet zájemců. S některými z nich se dohodne o prodeji štěňátek a ostatní musí odmítnout. Je pro chovatele velmi nemilé, nedodrží-li zájemci slovo. Chovateli tak vznikají další náklady: hledá nové zájemce a než je najde, musí štěňata živit a hradit jejich veterinární péči.

Zbývající část dohodnuté ceny za štěně je doplacena při jeho odběru v předem dohodnutém termínu.
Při odběru je podepsaná kupní smlouva a jsou předány veškeré informace ohledně krmení, očkování, odčervení a vývoje Vašeho štěněte.

Samozřejmě stále platí, že rezervace ať už předběžné nebo závazné odbavujeme v pořadí, v jakém jste si o štěňátko napsali

V případě, že budou štěňátka větší (ihned) k odběru, není záloha nutná, rovnou přijedete a štěně si vyberete a zaplatíte na místě.

 

TOPlist